Zespół

Paula Krysa

Paula Krysa

Fizjoterapeuta Dziecięcy

Magister Fizjoterapii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Niezmiennie poszerza swoją wiedzę i metody pracy o kolejne kursy i szkolenia. Pracuje z dziećmi do 18 roku życia. Zajmuje sie przede wszystkim wadami postawy, takimi jak plecy płaskie, skolioza, koślawość kolan czy wady stóp. Młodsze dzieci zaprasza do wspólnej zabawy, a starsze do treningu na sali gimnastycznej. Zajęcia wspiera kinesiotapingiem, masażem tkanek głębokich, elementami osteopatii pediatrycznej i doskonałą znajomością piosenek z bajek. W przyszłości planuje rozwój w kierunku neurorozwojowych metod pracy z dziećmi. Prywatnie uprawia jogę ashtange, lubi śpiewać i grać na ukulele.

Julia Minkiewicz

Julia Minkiewicz

Fizjoterapeuta Dziecięcy

Magister Fizjoterapii z wielką pasją samorozwoju. Prywatnie żona i mama dwójki maluchów. W pracy z dziećmi najważniejsze jest dla mnie stworzenie więzi i relacji, aby wspólnie podróżować po lepsze sprawności i funkcje. Główne motto: „pokaż mi, jak mogę zrobić to sam”. Wykorzystuję metodę mięśniowo-powięziową Zoga Movement, osteopatię w neonatologii i w pediatrii. Jestem terapeutą, który lubi szukać prawidłowej przyczyny problemów rozwojowych dziecka. Głównymi obszarami mojej pracy jest przywracanie równowagi w układzie nerwowym, integracja strukturalna czaszki, elementy pracy wisceralnej i metabolicznej, praca z układem mięśniowo powięziowym.

Żaneta Murawska

Żaneta Murawska

Terapeuta Integracji Sensorycznej

W swojej pracy opiera się na niedyrektywnym podejściu do dziecka. Zauważa komunikaty wysyłane przez małego człowieka. Każda czynność wykonywana na zajęciach jest wspólną zabawą, którą wykonuje w relacji, w oparciu o bliskość i poszanowanie granic ludzkości. Integracja sensoryczna określana jako naukowa zabawa pozwala rozwijać skrzydła, aby dziecko potrafiło wyżej latać. Żaneta towarzyszy w rozwoju społecznym, emocjonalnym zmysłowym będąc blisko, skupiając się na wszystkich doskonałościach dziecka. Jako terapeuta jest towarzyszem, dzieci są drogowskazem na wspólnej drodze. Ona nie naprawia, Ona towarzyszy i wspiera w rozwoju. Z wykształcenia pedagog, socjoterapeuta. Integracja Sensoryczna zrodziła się u niej wraz z narodzinami własnego syna, który kazał się zatrzymać i pochylić nad zmysłami. Terapeuta Integracji Sensorycznej I I II stopnia, diagnosta. Terapeuta Ręki I i II stopnia według PTR, Trener TUS, od niedawna absolwentka studiów podyplomowych z zakresu: Diagnoza, edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Cały czas głodna rozwoju osobistego ze sporą liczbą pomysłów na liczne kursy i szkolenia!

Emilia Mateuszuk

Emilia Mateuszuk

Logopeda

Magister logopedii ze specjalizacją wczesna interwencja logopedyczna. Absolwentka Międzyuczelnianych Studiów Uniwersytetu Gdańskiego oraz Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego I i II stopnia. Ukończyła certyfikowany kurs Terapii Miofunkcjonalej oraz szkolenia z zakresu terapii karmienia u dzieci z wybiórczością pokarmową. Nieustannie rozwija swoje kompetencje, uczestnicząc w profesjonalnych szkoleniach zawodowych. Pracuje z dziećmi w wieku niemowlęcym oraz przedszkolnym. Interesuje się głównie pracą terapeutyczną nad zaburzeniami miofunkcjonalnymi, opóźnionym rozwojem mowy i wybiórczością pokarmową. W swojej pracy stawia na budowanie zaufania u małego pacjenta pozytywną atmosferę zajęć i dobrą współpracę z rodzicami. W najbliższej przyszłości planuje zdobyć dodatkową specjalizację neurologopedyczną.

Arleta Gołaszewska

Arleta Gołaszewska

Fizjoterapeuta

Magister Fizjoterapii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i warsztatach. Od zawsze ciekawiło ją ludzkie ciało oraz jego niesamowite połączenia.
Zdrowie człowieka postrzega wielopłaszczyznowo, pracując z pacjentem stara się przywrócić równowagę całego organizmu, uwzględniając fakt, że wszystkie sfery ciała pozostają ze sobą w stałych relacjach. W swojej praktyce wykorzystuje techniki nowoczesnej fizjoterapii oraz metod alternatywnych – terapii odruchowych (klawiterapii, pinopresury), technik osteopatycznych, uwalniania tkanek miękkich, masażu oraz terapii manualnej.
Najczęściej pracuje z pacjentami bólowymi, ze zmianami przeciążeniowymi oraz zmagającymi się z przewlekłym stresem.
W wolnym czasie praktykuje jogę, uwielbia dalekie rowerowe podróże oraz stawia na relaks na łonie natury zaczytując się w ulubionych książkach.

Michał Krysa

Michał Krysa

Fizjoterapeuta

Magister Fizjoterapii, ukończył Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.
Student osteopatii w Osteopathie Schule Deutschland z filią w Polsce.
Przez zamiłowanie do sportu pracował z drużynami sportowymi z siatkarskiej PlusLigi oraz piłkarskiej I ligi. Przez długi okres czasu wyczynowo trenował pływanie.
Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, kierując się zasadą osteopatyczną, że ciało funkcjonuje jako całość, więc należy zwracać uwagę na wszystkie układy ciała, dążąc do znalezienia przyczyny problemu. W terapii wykorzystuje techniki wisceralne, czaszkowo-krzyżowe, powięziowe oraz inne techniki osteopatyczne.

Oktawia Lewicka

Oktawia Lewicka

Masażysta, Reflaksolog

Dyplomowany Technik Masażysta, w zawodzie kształciła się w Powiatowym Zespole Szkół Policealnych im. Zdzisława Kieturakisa w Wejherowie. Praktykę nabyła w szpitalach, domach pomocy społecznej oraz ośrodkach rehabilitacyjnych. Stara się indywidualnie podejść do pacjenta w celu wyeliminowania dolegliwości bólowych i polepszenia samopoczucia. Specjalizuje się w masażach sportowych. Ukończyła szkolenia z refleksologii stóp (I,II) , dłoni (I) i twarzy (I). Osobiście w wolnych chwilach lubię spędzać czas na aktywności fizycznej w postaci gry w siatkówkę oraz na długich spacerach ze swoim małym pieskiem.

Krzysztof Przychocki

Krzysztof Przychocki

Fizjoterapeuta

Magister Fizjoterapii Bydgoskiej Szkoły Wyższej. Ukończone kursy i szkolenia: Masaż tkanek głębokich, Pinopresura, Podstawy terapii manualnej z wprowadzeniem do technik manipulacji, PNF podstawowy, warsztaty kolano i bark wg Koncepcji FRSc, Kinesiology taping oraz Suche Igłowanie. W 2022 roku rozpoczął Akademię Osteopatii. Specjalizuje się w pracy z pacjentami, którzy mają problemy z narządem ruchu, czyli bólami stawów np. kręgosłupa, kolan, bioder, rąk oraz problemami z układem mięśniowym i więzadłowym. Ponadto pomaga osobom zmagającym się z wieloma typami schorzeń od przewlekłych zmian zwyrodnieniowych i problemów ortopedycznych, neurologicznych, reumatologicznych do wczesnych urazów sportowych. Prywatnie miłośnik zimowego szaleństwa, szachów i anatomii.

Adam Soroka

Adam Soroka

Fizjoterapeuta

Magister Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. W czasie studiów uzyskał również dwie legitymacje instruktorskie:
– instruktor kinezygerontoprofilaktyki ,
– instruktor odnowy biologicznej.
Swoją wiedzę i doświadczenie w pracy ze sportowcami miał przyjemność wykorzystać w czasie długotrwałej opieki fizjoterapeutycznej nad Kadrą Narodową Gimnastyki Artystycznej.
Nieustannie poszerza swoje kompetencje, dzięki kursom dokształcającym, m.in. kurs Terapii Manualnej według koncepcji Plaatsmana czy kursu Masażu Tkanek Głębokich oferujący szerokie możliwości terapeutyczne. Szczególnie interesuje się terapią stawu ramiennego i dolegliwościami związanymi z tym stawem, ciągle pogłębiając swoją wiedzę w tym zakresie. Trudni się także techniką suchego igłowania, która daje niesamowite efekty w terapii.
W wolnych chwilach lubi pograć w koszykówkę, a urlopy spędzać w rodzinnym gronie uprawiając trekking górski.

Patryk Palach

Patryk Palach

Fizjoterapeuta

Magister Fizjoterapii, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz dyplomowany Technik Masażysta. W pracy zawodowej specjalizuje się w diagnozowaniu wad postawy. Leczy Pacjentów dotkniętych chorobami neurologicznymi, ortopedycznymi oraz dysbalansem mięśniowym. Zwolennik wykorzystywania terapii manualnej, głównym autorytetem są osiągnięcia naukowe oraz metoda pracy Kaltenborn`a.
Jednocześnie jako Technik Masażysta przy lżejszych urazach lub układowych zaburzeniach wykorzystuje masaż do pracy z ciałem Pacjenta. W wolnym czasie pomaga sportowcom zarówno młodym jak i dorosłym.

Patryk Pokrywka

Patryk Pokrywka

Fizjoterapeuta

Absolwentem studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia ukończonych na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie oraz student na Akademii Osteopatii w Gdańsku. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w różnych szkoleniach.
W swojej pracy stara się podchodzić do każdego pacjenta indywidualnie. Na co dzień pracuje z pacjentami ortopedycznymi – po operacjach (kolana i biodra) oraz po przebytych urazach i kontuzjach. Pragnie im pomóc w szybszym powrocie do pełnej funkcjonalności.

Marcelina Myszka

Marcelina Myszka

Masażysta