Zespół

Paula Krysa

Paula Krysa

Fizjoterapeuta Dziecięcy

Magister Fizjoterapii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Niezmiennie poszerza swoją wiedzę i metody pracy o kolejne kursy i szkolenia. Pracuje z dziećmi do 18 roku życia. Zajmuje sie przede wszystkim wadami postawy, takimi jak plecy płaskie, skolioza, koślawość kolan czy wady stóp. Młodsze dzieci zaprasza do wspólnej zabawy, a starsze do treningu na sali gimnastycznej. Zajęcia wspiera kinesiotapingiem, masażem tkanek głębokich, elementami osteopatii pediatrycznej i doskonałą znajomością piosenek z bajek. W przyszłości planuje rozwój w kierunku neurorozwojowych metod pracy z dziećmi. Prywatnie uprawia jogę ashtange, lubi śpiewać i grać na ukulele.

Emilia Mateuszuk

Emilia Mateuszuk

Logopeda

Magister logopedii ze specjalizacją wczesna interwencja logopedyczna. Absolwentka Międzyuczelnianych Studiów Uniwersytetu Gdańskiego oraz Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego I i II stopnia. Ukończyła certyfikowany kurs Terapii Miofunkcjonalej oraz szkolenia z zakresu terapii karmienia u dzieci z wybiórczością pokarmową. Nieustannie rozwija swoje kompetencje, uczestnicząc w profesjonalnych szkoleniach zawodowych. Pracuje z dziećmi w wieku niemowlęcym oraz przedszkolnym. Interesuje się głównie pracą terapeutyczną nad zaburzeniami miofunkcjonalnymi, opóźnionym rozwojem mowy i wybiórczością pokarmową. W swojej pracy stawia na budowanie zaufania u małego pacjenta pozytywną atmosferę zajęć i dobrą współpracę z rodzicami. W najbliższej przyszłości planuje zdobyć dodatkową specjalizację neurologopedyczną.

Arleta Gołaszewska

Arleta Gołaszewska

Fizjoterapeuta

Magister Fizjoterapii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i warsztatach. Od zawsze ciekawiło ją ludzkie ciało oraz jego niesamowite połączenia.
Zdrowie człowieka postrzega wielopłaszczyznowo, pracując z pacjentem stara się przywrócić równowagę całego organizmu, uwzględniając fakt, że wszystkie sfery ciała pozostają ze sobą w stałych relacjach. W swojej praktyce wykorzystuje techniki nowoczesnej fizjoterapii oraz metod alternatywnych – terapii odruchowych (klawiterapii, pinopresury), technik osteopatycznych, uwalniania tkanek miękkich, masażu oraz terapii manualnej.
Najczęściej pracuje z pacjentami bólowymi, ze zmianami przeciążeniowymi oraz zmagającymi się z przewlekłym stresem.
W wolnym czasie praktykuje jogę, uwielbia dalekie rowerowe podróże oraz stawia na relaks na łonie natury zaczytując się w ulubionych książkach.

Kinga Beckier

Kinga Beckier

Masażysta

Absolwentka Powiatowego Zespołu Szkół Policealnych w Wejherowie uzyskała tytuł Technika Masażysty. Doświadczenie nabyła podczas praktyk odbywających się w szpitalach, przychodniach oraz sanatoriach. Nieustanna chęć rozwoju pozwoliła na ukończenie wielu kursów i warsztatów, w tym szkoleń z aktywności kobiet w ciąży oraz po porodzie. Moją pasją jest niesienie pomocy kobietom w tym najważniejszym dla nich okresie. Mam jasny cel – uświadamianie kobietom, że problemy związane z rozejściem mięśni prostych brzucha bądź nietrzymaniem moczu po porodzie nie są powodem do wstydu. Praca w przychodni z pacjentami to przede wszystkim satysfakcja z przywracania ludziom zdrowia. W wolnym czasie spędza czas w kuchni na pieczeniu ciast i oglądaniu filmów.

Michał Krysa

Michał Krysa

Fizjoterapeuta

Magister Fizjoterapii, ukończył Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.
Student osteopatii w Osteopathie Schule Deutschland z filią w Polsce.
Przez zamiłowanie do sportu pracował z drużynami sportowymi z siatkarskiej PlusLigi oraz piłkarskiej I ligi. Przez długi okres czasu wyczynowo trenował pływanie.
Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, kierując się zasadą osteopatyczną, że ciało funkcjonuje jako całość, więc należy zwracać uwagę na wszystkie układy ciała, dążąc do znalezienia przyczyny problemu. W terapii wykorzystuje techniki wisceralne, czaszkowo-krzyżowe, powięziowe oraz inne techniki osteopatyczne.

Oktawia Lewicka

Oktawia Lewicka

Masażysta

Dyplomowany Technik Masażysta, w zawodzie kształciła się w Powiatowym Zespole Szkół Policealnych im. Zdzisława Kieturakisa w Wejherowie. Praktykę nabyła w szpitalach, domach pomocy społecznej oraz ośrodkach rehabilitacyjnych. Stara się indywidualnie podejść do pacjenta w celu wyeliminowania dolegliwości bólowych i polepszenia samopoczucia. Specjalizuje się w masażach sportowych. Ukończyła szkolenia z refleksologii stóp (I,II) , dłoni (I) i twarzy (I). Osobiście w wolnych chwilach lubię spędzać czas na aktywności fizycznej w postaci gry w siatkówkę oraz na długich spacerach ze swoim małym pieskiem.

Krzysztof Przychocki

Krzysztof Przychocki

Fizjoterapeuta

Magister Fizjoterapii Bydgoskiej Szkoły Wyższej. Ukończone kursy i szkolenia: Masaż tkanek głębokich, Pinopresura, Podstawy terapii manualnej z wprowadzeniem do technik manipulacji, PNF podstawowy, warsztaty kolano i bark wg Koncepcji FRSc, Kinesiology taping oraz Suche Igłowanie. W 2022 roku rozpoczął Akademię Osteopatii. Specjalizuje się w pracy z pacjentami, którzy mają problemy z narządem ruchu, czyli bólami stawów np. kręgosłupa, kolan, bioder, rąk oraz problemami z układem mięśniowym i więzadłowym. Ponadto pomaga osobom zmagającym się z wieloma typami schorzeń od przewlekłych zmian zwyrodnieniowych i problemów ortopedycznych, neurologicznych, reumatologicznych do wczesnych urazów sportowych. Prywatnie miłośnik zimowego szaleństwa, szachów i anatomii.

Adam Soroka

Adam Soroka

Fizjoterapeuta

Magister Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. W czasie studiów uzyskał również dwie legitymacje instruktorskie:
– instruktor kinezygerontoprofilaktyki ,
– instruktor odnowy biologicznej.
Swoją wiedzę i doświadczenie w pracy ze sportowcami miał przyjemność wykorzystać w czasie długotrwałej opieki fizjoterapeutycznej nad Kadrą Narodową Gimnastyki Artystycznej.
Nieustannie poszerza swoje kompetencje, dzięki kursom dokształcającym, m.in. kurs Terapii Manualnej według koncepcji Plaatsmana czy kursu Masażu Tkanek Głębokich oferujący szerokie możliwości terapeutyczne. Szczególnie interesuje się terapią stawu ramiennego i dolegliwościami związanymi z tym stawem, ciągle pogłębiając swoją wiedzę w tym zakresie. Trudni się także techniką suchego igłowania, która daje niesamowite efekty w terapii.
W wolnych chwilach lubi pograć w koszykówkę, a urlopy spędzać w rodzinnym gronie uprawiając trekking górski.