Pakiet antycellulitowy

 

Czym jest cellulit? Nazywany lipodystrofią typu kobiecego jest stanem skóry, w którym obserwujemy zmiany w obrębie skóry właściwej i tkanki podskórnej. Cellulit na udach jest wynikiem zwiększonego podziału tkanki łącznej, zwężenia naczyń krwionośnych i zaburzeń metabolizmu w tkance podskórnej. Komórki tłuszczowe (adipocyty) rozrastają się w nierównomierny sposób, w wyniku czego pojawiają się zagłębienia i nierówności w skórze.

Wychodząc naprzeciw problemom wielu kobiet, FIT-MED, zawarł w swojej ofercie masaże redukujące cellulit. Jednym z takich masaży jest masaż wykonywany za pomocą bańki chińskiej wykorzystujący metodę próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek, doskonale poprawia ich ukrwienie, wyraźnie zmniejszając nie tylko skórkę pomarańczową, lecz także rozstępy.

Z kolei masaż lodem to sposób wykorzystania niskich temperatur, który pomoże pozbyć się kilku zbędnych kilogramów, a jednocześnie widocznie poprawi wygląd naszego ciała.

Nowością oferowaną przez przychodnię FIT-MED jest tzw. pakiet antycellulitowy, który zawiera zarówno masaż bańką chińską, masaż lodem jak i drenaż mechaniczny, co gwarantuje działanie na cellulit z każdej możliwej strony, a tym samym efekty widoczne są już po kilku pierwszych zabiegach!

Zapraszamy!