Grupowe

Ćwiczenia grupowe to ćwiczenia prowadzone w małych 3 – 5-osobowych grupach pod czujnym okiem Fizjoterapeuty. W przychodni FIT-MED pomagamy dobrać ćwiczenia względem tematycznym dostosowując odpowiednie rodzaje ćwiczeń do wykazywanych przez osoby schorzeń oraz dostosowanych do ich aktualnej wydolności fizycznej. To Ty wybierasz z kim będziesz ćwiczył, zaproś więc mamę, siostrę, koleżankę, kolegę i stwórz zespół, z którym będziesz osiągał swoje cele w przyjemnej i niekrępującej atmosferze.

Tematyka zajęć oferowana przez naszych Fizjoterapeutów:

  • Ćwiczenia grupowe dla dzieci z wadami postawy.

Specjalnie ułożony program, zawierający ćwiczenia korekcyjne, wzmacniające układ mięśniowy i oddechowy. Poprzez prawidłowe pozycje ułożeniowe i dobór ćwiczeń, dążymy do cofnięcia się wady.

  • Ćwiczenia grupowe dla dzieci otyłych.

Skuteczny zestaw ćwiczeń wspomagający utratę zbędnej tkanki tłuszczowej u dzieci. Program ten ma na celu rozbudzić w dziecku wewnętrzną potrzebę uprawiania dowolnie wybranej aktywności fizycznej

  • Zdrowy kręgosłup

Zajęcia obejmujące ćwiczenia wzmacniające, rozluźniające i stabilizujące. Program ma charakter profilaktyczny i terapeutyczny.

  • Ćwiczenia grupowe dla seniorów.

Ćwiczenia mające na celu zachowanie lub polepszenie  ogólnego stanu zdrowia, zachamowanie procesów starczych oraz poprawienie jakości życia codziennego.

  • Zestaw ćwiczeń z nazwą związaną z FIT-MED.

Ćwiczenia skierowane do osób mających trudności z poziomem intensywności ćwiczeń siłowych lub fitness. Jest to indywidualnie dobrany zestaw ćwiczeń pod kątem przygotowania do wyżej wymienionych form aktywności ruchowej.