Rehabilitacja dziecięca

Jeśli jesteś rodzicem, doskonale zdajesz sobie sprawę jak ważne dla Ciebie jest zdrowie Twojego dziecka. Rehabilitacja dziecięca ma na celu rozpoznanie problemu i pomoc w jego eliminowaniu. Dzięki szybkiej analizie stanu zdrowia Małego Pacjenta, jesteśmy w stanie zmaksymalizować skuteczność prowadzonej rehabilitacji.

Odpowiednio wykwalifikowany Fizjoterapeuta zbada Twoje dziecko i obmyśli indywidualny plan rehabilitacji, przekaże ćwiczenia do wykonywania w warunkach domowych, a także objaśni opiekunowi Dziecka zasady prawidłowej pielęgnacji Maluszka.

A więc droga Mamo, drogi Tato, jeśli od początku narodzin zauważacie coś niepokojącego u swojego Dziecka, zapraszamy na konsultacje podczas, których przeprowadzone zostaną odpowiednie badania oraz porozmawiacie o swoich obawach. Uzyskacie wtedy fachową, natychmiastową pomoc.

Jeśli zaś Dziecko nie ma widocznych odchyleń tuż po narodzinach, wtedy konsultacja Maluszka w celu zbadania jego prawidłowego rozwoju zalecana jest po ukończeniu trzeciego miesiąca życia. Fizjoterapeuta sprawdzi czy Dziecko nabyło odpowiednich dla swojego wieku umiejętności i wyjaśni Wam jak dalej powinna przebiegać jego ścieżka rozwojowa, jak ją wspierać i czego unikać.

Zapraszamy!